Multivitamin Super Cream (50ml)

 • Zdieľajte túto položku

Skladom

MVSC50

Nový produkt

49,00 € s DPH

"Multivitamín v dóze"  je krém, ktorýsa okamžite vstrebáva, optimalizuje bunkové funkcie, zabraňuje oxidatívnemu stresu a predchádza poškodeniu kože spôsobenému znečisteným ovzduším, zatiaľ čo podporuje epidermálnu hydratáciu.

Viac informácií

 • Pridať do zoznamu želaní
 • Poslať známemu

  Poslať známemu

  Multivitamin Super Cream (50ml)

  Multivitamin Super Cream (50ml)

  "Multivitamín v dóze"  je krém, ktorýsa okamžite vstrebáva, optimalizuje bunkové funkcie, zabraňuje oxidatívnemu stresu a predchádza poškodeniu kože spôsobenému znečisteným ovzduším, zatiaľ čo podporuje epidermálnu hydratáciu.

  Prijímateľ :

  * Povinný údaj

    alebo  Zrušiť

 • Vytlačiť

popis produktu

Multivitamin Super Cream je účinný koktailbiologicky využiteľnýchvitamínov A, B, C a E, ktorých dávky sa po aplikácii na kožu postupne uvoľňujú. Voči znečisteniu odolný Pollushield, inovatívny polymér, ktorý pôsobí ako mikroskopická sieť na pokožke, zabraňuje absorpcii toxických kovov a mestskej špiny, čo poskytuje viacúrovňovú epidermálnu ochranu. Okamžitá a dlhotrvajúca hydratácia je poskytovaná novým molekulovým komplexom nazývaným PatcH2O ™. Je klinicky dokázané, že pri kontakte s kožou zväčšuje jej zásobník vlhkosti a poskytuje tak nepretržitú hydratáciu až do 48 hodín. Táto kombinácia základných výživových a preventívnych faktorov funguje v synergii, aby maximalizovalazdravie a pohodu pokožky na dennej báze.

 

Odporúčané pre:

Typy pleti: Všetky typy pleti

Stav pleti: Dehydratovaná pokožka, pokožka bez hydro-lipidovej vrstvy (suchá pokožka), predčasne starnúca pleť

 

Účinok:

 

Hlavné ingrediencie:

Vitamínový komplex A, B, C & E: Vitamín A (Retinol) pomáha znižovať hĺbku vrások a spevňuje pokožku. Vitamín B (Niacínamid) je účinná, s bunkou komunikujúca zložka. Protizápalový vitamín C (Kyselina etyl-askorbová) zlepšuje funkciu bariéry kože, stimuluje mikrocirkuláciu, rozžiari tón pleti, zabraňuje produkcii melanínu a napomáha syntéze kolagénu. Vitamín E (Tokoferyl acetát) podporuje hojenie a hydratáciu, upokojuje a  ukľudňuje.

Pollushield ™: inovatívny polymér, ktorý pôsobí ako mikroskopická sieť nad pokožkou, zabraňuje vstrebávaniu toxických kovov a mestskej špiny. Je klinicky dokázané, že zachytáva 74% až 97% znečisťujúcich látok v priebehu 6 hodín a zároveň chráni a udržuje aktivitu Langerhansových buniek, ktoré sú rozhodujúcim prvkom imunitného systému pokožky.

PatcH0 ™: je klinicky dokázané, že pri kontakte s kožou zväčšuje zásobník vlhkosti a poskytuje nepretržitú hydratáciu pleti až do 48 hodín.

Extrakt zeleného čaju: antioxidačný a upokojujúci.

 

Vlastnosti a účinky:

Formulácia bez silikónu sa okamžite vstrebáva a môže byť aplikovaná ráno a večer.

Antioxidačný a na vitamíny bohatý krém sa efektívne zameriava na predčasné starnutie.

Perfektná voľba pre použitie medzi aktívnejšími prípravkami, napr. ak práve nepoužívate prípravok Liquid Gold (večery bez prípravku Liquid Gold).

Perfektný partner pre Alfa-H vitamínové séra.

Podporuje vlastnú imunitu pleti.

Poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu až do 48 hodín.

 

Použitie:

Doma:

Vytlačte 2-3 dávky z pumpičky a vmasírujte na tvár, krk a dekolt pomocou jemných pohybov smerom nahor. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov môže byť nanesený na zvolené denné alebo nočné Alpha-H vitamínové serum.

Profesionál:

n/a

Súvisiace produkty

Top