Daily Essential Vitamin Mist (100ml)

 • Zdieľajte túto položku

Skladom

DEVM100

Nový produkt

35,00 € s DPH

Zvyšovanie úrovne znečistenia je celosvetovým problémom, kontaminácia postihuje takmer každý kúsok sveta, hlavne ovzdušie a vodu, ale aj pôdu a potravinové zdroje. Mikročastice, pochádzajúce z uhľovodíkov, spaľovania ropy a palív a priemyselných sadzí, pokrývajú pokožku neviditeľným filmom, ktorý pokožku dusí a oberá o jas. Daily Essential Vitamin Mist je sprej proti znečisteniu...

Viac informácií

 • Pridať do zoznamu želaní
 • Poslať známemu

  Poslať známemu

  Daily Essential Vitamin Mist (100ml)

  Daily Essential Vitamin Mist (100ml)

  Zvyšovanie úrovne znečistenia je celosvetovým problémom, kontaminácia postihuje takmer každý kúsok sveta, hlavne ovzdušie a vodu, ale aj pôdu a potravinové zdroje. Mikročastice, pochádzajúce z uhľovodíkov, spaľovania ropy a palív a priemyselných sadzí, pokrývajú pokožku neviditeľným filmom, ktorý pokožku dusí a oberá o jas. Daily Essential Vitamin Mist je sprej proti znečisteniu...

  Prijímateľ :

  * Povinný údaj

    alebo  Zrušiť

 • Vytlačiť

popis produktu

Zvyšovanie úrovne znečistenia je celosvetovým problémom, kontaminácia postihuje takmer každý kúsok sveta, hlavne ovzdušie a vodu, ale aj pôdu a potravinové zdroje. Mikročastice, pochádzajúce z uhľovodíkov, spaľovania ropy a palív a priemyselných sadzí, pokrývajú pokožku neviditeľným filmom, ktorý pokožku dusí a oberá o jas. Daily Essential Vitamin Mist je sprej proti znečisteniu, ktorý chráni vašu pokožku pred nečistotou mestského prostredia a toxicitou, viaže sa na ťažké kovy a znečisťujúce látky vo vzduchu. Chráni pokožku pred oxidačným stresom a znižuje známky poškodenia ako pigment, mdlosť, zoxidovaný tuk, zápal a predčasné starnutie. Náš zapuzdrený vitamínový komplex a nová základná zložka Cureberry pomáha chrániť kožné bunky pred poškodením spôsobeným elektromagnetickým žiarením z modrého svetla vyžarovaného z obrazoviek počítača a inteligentných telefónov.

 

Odporúčané pre:

Typy pleti: Všetky typy pleti

Stav pleti: Dehydratovaná, mdlá pokožka, nerovnomerný tón pleti; predčasné starnutie, jemné línie a vrásky; toxicita, pigmentové škvrny, zápal

 

Účinok:

Neutralizuje voľné radikály, rozjasňuje, chráni a zmierňuje zápal. Zabraňuje rozpadu kolagénu z dôvodu poškodenia voľnými radikálmi. Zabraňuje akumulácii ťažkých kovov väzbou prostredníctvom chelácie (detoxikácia a očista od ťažkých kovov).

 

Hlavné ingrediencie:

Pollusheild: polymér učinný proti znečisteniu pôsobí ako sieť alebo štít nad pokožkou, viaže toxické kovy a je silným antioxidantom. Zabraňuje oxidácii, zápalu a pigmentácii v znečistenej koži.

Purisoft: prírodný a pôvodný peptid získaný zo semien rastliny Moringa. Purisoft peptid je účinný v boji proti znečisteniu a pokožku čistí tým, že uľahčuje odstraňovanie mikročastíc pochádzajúcich z prostredia, a ktoré dusia pokožku. Je klinicky dokázané, že chráni fibroblasty pred ťažkými kovmi, ortuťou a kadmiom, ktoré sa vyskytujú pri znečistení, a znižuje oxidačný stres spôsobený cigaretovým dymom a uhoľnými mikročasticami.

Cureberry (bobuľová kúra): terapeutický extrakt z listov čučoriedky. Zvýšená antioxidačná aktivita chráni bunky pred elektromagnetickým žiarením z modrého svetla. Modré svetlo je susedná vlnová dĺžka od ultrafialového svetla a môže mať negatívne účinky na fungovanie našich kožných buniek. Tiež chráni kolagén pred glykáciou a kolagenázami.

Vitamíny A, B, C, D, E: zapuzdrené vitamíny prenikajú a dodávajú živiny priamo tam, kde ich potrebujete, dodávajú žiarivosť devitalizovanej pokožke a poskytujú antioxidačnú ochranu.

Arganyl: moderná účinná látka získaná zo stromu arganovníka poskytuje antioxidanty a zabraňuje rozpadu kolagénu spomalením matrixovej metaloproteinázy (MMP) a glykácie.

Aloe Vera: rastlinný extrakt, ktorý obsahuje 75 aktívnych zložiek; vitamíny, enzýmy, minerály, cukry a aminokyseliny. Je dokázané, že má vynikajúce liečivé a protizápalové účinky na pokožku.

Olej z levanduľových a ružových kvetov: protizápalové, antibakteriálne a upokojujúce účinky.

Výťažky z pomaranča, ruže a geránia: protizápalové, antibakteriálne účinky, upokojujúce účinky na uvoľnenie mysle.

 

Vlastnosti a účinky:

Zvlhčujúci pleťový rozprašovač proti znečisteniu, ktorý čistí a chráni kožu pred toxínmi z okolitého prostredia.

Revitalizuje a podporuje antioxidanty, a tak dodáva jas a žiarivosť do mdlej pleti.

Dodáva pokožke upokojujúce a hydratačné rastlinné výťažky, ktoré poskytujú jemné a účinné antibakteriálne vlastnosti.

Ideálne na zvýšenie hladiny hydratácie počas letov, v klimatizovaných prostrediach a po expozícii na slnku.

Sprej aplikovaný na make-up udržiava ochranu pleti počas dňa a pokožka tak vyzerá čerstvo a sviežo.

 

Použitie:

Môže byť použitý priamo na koži po očistení alebo sa môže nastriekať na minerálny make-up pravidelne počas dňa. Pre dosiahnutie extra osvieženia skladujte v chladničke.

Súvisiace produkty

Top