Vitamin Profiling KIT (4x25ml)

 • Zdieľajte túto položku

Skladom

VPKIT

Nový produkt

59,90 € s DPH

V odvetví starostlivosti o pleť sa zvýšila potreba aktívnych zložiek,vysokých podielov a koncentrovaných výrobkov, aby sa dosiahli rýchle, účinné a intenzívne výsledky. Vitamínové sérum predstavuje najbežnejší spôsob, ako tieto potreby zákazníkom poskytnúť.

Viac informácií

 • Pridať do zoznamu želaní
 • Poslať známemu

  Poslať známemu

  Vitamin Profiling KIT (4x25ml)

  Vitamin Profiling KIT (4x25ml)

  V odvetví starostlivosti o pleť sa zvýšila potreba aktívnych zložiek,vysokých podielov a koncentrovaných výrobkov, aby sa dosiahli rýchle, účinné a intenzívne výsledky. Vitamínové sérum predstavuje najbežnejší spôsob, ako tieto potreby zákazníkom poskytnúť.

  Prijímateľ :

  * Povinný údaj

    alebo  Zrušiť

 • Vytlačiť

popis produktu

Vitamínové séra sú kvapalné roztoky s vysokým percentom aktívnych zložiek, ako sú vitamíny, rastlinné látky, antioxidanty a peptidy, ktorých chemická formulácia obsahuje menšie molekuly schopné preniknúť do hlbších vrstiev kože. Sérum je navrhnuté tak, aby preniklo do živých buniek a liečilo kožu tým, že  prebuduje a obnoví štruktúru a fungovanie v bunkách.

Medzi rôzne výhody sér patria preukázateľne tieto faktory: pridávajú výživné látky, minerály a vitamíny hlboko do pokožky; séra ošetrujú fádnu, nejednotnúa suchú pokožku; bojujú proti poškodeniu voľnými radikálmi; posilňujú imunitný systém pokožky, podporujú jej zdravie a zabraňujú poškodeniu kožných buniek pod vplyvom vonkajších faktorov.

Sérum môže byť pomerne nákladným doplnkom v kozmetickom režime; bude to však zároveň ten najefektívnejši prípravok s ozajstnými výsledkami. Kozmetickí terapeuti odporúčajú používanie sér tým zákazníkom, ktorí potrebujú a chcú skutočný výsledok v kvalite, sile a zdraví ich pokožky.

Vitamínové séra ALPHA-H

Sortiment Alpha-H obsahuje rôzne vitamínové a anti-aging séra, ktoré znamenali prevrat v kozmetickom priemysle. Škála sér  sa pohybuje od Vitamínov A, B, C a E až po sérum z výťažkov rastlínAge Delay Facial Oil. Každá zložka obsiahnutá vo vitamínových sérach Alpha-H bola formulovaná so stabilnými, účinnými, silnými, ale zároveň jemnými extraktmi, ktoré sú pri aplikácii prijímané kožnými bunkami a okamžite začínajú fungovať.

Aký je váš vitamínový profil?

V jedinečnom prístupe k riešeniam starostlivosti o pleť má Alpha-H na mieru navrhnuté štyri vitamínové séra - A, B, C, E - každý z nich má jedinečný profil z hľadiska jeho špecifických prínosov pre starostlivosť o pleť.

Výber zo štyroch vitamínov umožňuje každému jednotlivcovi - bez ohľadu na jeho vek, typ pleti alebo životný štýl -  získať väčšiu kontrolu nad svojou starostlivosťou o pleť tým, že si vyberie jeden zo štyroch vitamínov, aby splnil špecifické potreby svojej pokožky v danom čase, cez deň alebo v noci.

Kolekcia štyroch účinných kozmetických sér je výsledkom viac ako dvadsaťjeden rokov výskumu a vývoja v oblasti reFINEMENTU pokožky. Táto liečba novej generácie bude naďalej znižovať rozdiel medzi kozmetickým pultom a invazívnejšími procedúrami.

Vitamin A

“Anti-Ageing” - Špeciálne nočné spevňovacie ošetrenie proti vráskam

Vitamin B

“Build Moisture” / ”Vytvára vlhkosť” - Cez deň alebo v noci - vytvára vlhkosť a kolagén; potláča pigmentáciu a začervenanie

Vitamin C

“Clarity Enhancing” / “Zlepšuje jasnosť” - Denný antioxidačný zázrak. Obnovuje jasnosť a jas.

Vitamin E

“ER” - Doslova “prvá pomoc vo fľaši”. Podporuje hojenie a obnovu kože.

Súvisiace produkty

Top